ART / Lithographs / Litograph 13914294
nr 1391 4294
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Fredmans epistel. Signed. Subject: 30x43, outer dimensions including frame: 46x58 cm, ej numrerad.
LITOGRAPH, Fredmans epistel. Signerad. Motivet: 30x43, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Condition: ej numrerad
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
SEK 1400
Monday April 19 2021
at 20:42:47
600 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.300 kr (Robot)